Warsztaty dla kapelmistrzów

Szanowni Państwo, Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury organizuje kolejne warsztaty dla kapelmistrzów orkiestr dętych oraz instruktorów grup tanecznych

Szanowni Państwo,

Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury organizuje kolejne warsztaty dla kapelmistrzów orkiestr dętych oraz instruktorów grup tanecznych działających przy orkiestrach.
Warsztaty odbędą się w dniach 24-25 listopada 2007 r. w Ślesinie. Zajęcia przewidziane są
w Miejsk0-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie, ul. Młodzieżowa 11 i Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika, ul. Młodzieżowa 1, noclegi i wyżywienie w Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Napoleona 1. Zajęcia rozpoczynają się w sobotę o godz. 9.30, a kończą w niedzielę ok. 13.30. Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 160 zł i obejmuje nocleg, wyżywienie, koszty organizacyjne oraz zaświadczenie. Dla osób, które nie będą korzystać z noclegu akredytacja wynosi 130 zł.

Uczestnicy warsztatów pracować będą w odrębnych grupach z własnym programem szkoleniowym. Zajęcia w grupie kapelmistrzów będą prowadzić: Marek Seyfried oraz Mirosław Chilmanowicz, natomiast w grupie instruktorów grup tanecznych – Kateřina Kubičková oraz Alicja Curujew. Pozostałe szczegóły w załączniku.

Karty zgłoszenia prosimy przesłać na adres:
     Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury
     60-819 Poznań, ul. Prusa 3

lub faksem na numer (61) 66 27 366 do dnia 19 listopada 2007 r.

Opłatę akredytacyjną 160 (lub 130) złotych prosimy wpłacić na konto:
    Kredyt Bank S.A. III Oddział w Poznaniu
    89 1500 1621 1216 2000 8820 0000 do dnia 19 listopada 2007 r.

O udziale w warsztatach zadecyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowy program zajęć zostanie ustalony po nadesłaniu zgłoszeń.

WSZYSTKICH INFORMACJI O WARSZTATACH UDZIELA

BARBARA JABŁOŃSKA, tel. (61) 66 40 885 lub 0 605 31 41 81
e-mail: muzyka@wbp.poznan.pl.

Załącznik – dodatkowe informacje>>>

Karta zgłoszenia >>>

Mapka – Ślesin>>>

Połączenia PKS z Konina do Ślesina >>>

Warsztaty dla kapelmistrzów“Biblioteka kapelmistrza” to seria wydawnicza składająca się z utworów polskich kompozytorów oraz polskiej muzyki ludowej w prostym opracowaniu.
 Pierwszym utworem są “Krakowiaki” opracowane przez Marka Jana Seyfrieda. Propozycja repertuarowa, którą Państwu polecamy zawiera cztery popularne melodie krakowskie opracowane na orkiestrę dętą. Pozycja ta składa się z partytury oraz kompletu głosów instrumentalnych.
 W przygotowaniu znajdują się kolejne utwory: “Piosenki przedszkolaka”
w opracowaniu Mariusza Matuszewskiego oraz “Kujawiak” (Czerwone jabłuszko)
przygotowany przez Marka Jana Seyfrieda.